KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13724175
nr 1372 4175
Oidentifierad konstnär. Signerad, stilleben. Olja på duk, 50x69 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 18 januari 2021
kl 20:31:39
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.100 kr